Українська акторка і одна з найбільш спортивних учасниць "Жіночого кварталу" Катерина Нікітіна, яка славиться своєю неймовірною розтяжкою і соковитими формами, є активною користувачкою соцмережі Instagram. Молода артистка регулярно розміщує свіжі публікації і ділиться подробицями свого яскравого життя, за яким стежить близько 65 тисяч осіб.

Катерина Нікітіна зняла атмосферний відеоролик під супровід зворушливого вірша маловідомої поетеси Поліни Нестерук, яка написала про те, як їй шкода, що деякі українці перебувають закордоном в той час, поки інші змушені спостерігати, як російські окупанти руйнують їх рідну країну і вбивають близьких людей.

Скріншот з Instagram, Катя Нікітіна
Скріншот з Instagram, Катя Нікітіна

Судячи з усього, Нікітіна таким чином вибачилася за те, що зараз знаходиться у відносній безпеці.

Як відомо, багато українців відчувають почуття провини через свій від'їзд до Європи, подалі від війни в Україні, і артистка, мабуть, не стала винятком.

Популярні новини зараз
Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут" Надя Дорофєєва раптово звернулася до Вови Дантеса: офіціоз та сухі побажання Нумеролог Владислав Грицай розповів про ракетні удари по Києву в серпні 2022 року: "Земля просякнута..." Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції"
Показати ще

"Просто пробач..." - коротко написала Нікітіна.

Нагадаємо, Катя Нікітіна з "Жіночого кварталу" осідлала жеребця і поділилася одкровеннями: "Це свобода"

Як повідомляв Знай.uа, Катя Нікітіна з "Жіночого кварталу" показала, що буде, якщо путін спробує відкусити хоч шматочок від України: "Не пішло, поперек горла стала"

Також портал Знай.uа писав, що Катя Нікітіна з "Жіночого кварталу" змушена мити посуд у французькому ресторані через брак грошей: "Так, не в кайф це все"