Після початку повномаштабного військового вторгення росії на теритоію Україні усі ми зрозуміли, що кожен з громадян хоч трошки, але герой.

Не раз і не два вже всі почули історії про українських мешканців, які ціною власного життя і здоров'я рятували інших, або віддавали останні кошти на потреби ЗСУ. Ця війна нас усіх об'єднала, зробили добрішими і чуйнішими один до одного всередні країні і подарувала неймовірну мотивацію для відбудови вільної і непереможної держави.

15-річна Ліза з простреленими ногами під обстрілами евакуювала українців
15-річна Ліза з простреленими ногами під обстрілами евакуювала українців

Ось наприклад суперфіналісти "Україна має талант" Mind2mind прихистили родини з Маріуполя та Херсону.

Про це, а також про допомогу трьом притулкам тварин, всесвітньовідомі менталісти розповіли ведучому Григорію Решетніку.

Популярні новини зараз
В Україні хочуть змінити систему соцдопомоги: на що розраховувати людям Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30% На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку У червні на плечі українців ляже ще один платіж: кому і за що доведеться доплачувати
Показати ще

Марина розповідає, що вони прихистили дві сім’ї: одну з Маріуполя, іншу з Херсону, які змушені були залишити свої домівки. Зараз Марина сподівається, що родинам буде спокійно у них вдома.

"Ми дуже любимо тварин. У нас троє тварин у домі, дві собаки та кішка. Тому ми стали допомагати притулкам: кілька притулків у Дніпрі та один у Донецькій області. Я не знаю, як вони тримаються, якщо прості люди не допомагатимуть, то хто допоможе. Також, коли Сергій Притула виклав свої відео із закликами допомагати ЗСУ, ми долучились до нього",- ділиться дівчина.

Марина та Джеймс, Mind2mind. Фото: пресслужба СТБ
Марина та Джеймс, Mind2mind. Фото: пресслужба СТБ

Джеймс родом з Великобританії і пара зізнається, що його країна зробила багато для України.

"Я пишаюсь тим, що робить Борис Джонсон. Я, моя сім’я і друзі маємо робити ще більше, аби Україна в цей складний момент не лишался на самоті в непростій боротьбі. Зараз ми бачимо, що й НАТО доєдналося, і Великобританія, тож вірю, що ці зусилля приведуть до спільної перемоги",- не може не зазначити Джеймс.

Нагадаємо, що дружина Григорія Решетника Христина повернулася до улюбленого дзеркала в Києві

Григорій Решетник показав улюбленців з "Україна має талант", які просиділи 2 тижні в підвалі: "Снаряд влучив у будинок"