Відома співачка Тіна Кароль присвятила колискову тим дітям, які загинули через війну.

Свою нову роботу вона представила на сторінці в Іnstagram.

Сторіс. Фото: скрин instagram

"Найвразливіше серце на світі - це материнське серце, яке сьогодні плаче кожного дня за усіма дітьми, бо чужих дітей не буває! Цю колискову присвятила саме їм, тим діткам, котрі вже ніколи не почують колискових, " - написала співачка

Співачка не змогла лишитись осторонь трагедії, яка дотепер триває в Україні. У своїй пісні вона показала весь біль та жахіття, які переживаються діти під час війни, а найстрашніше - це коли матері втрачають своїх дітей. Під час виступу глядачам нагадали, що від війни в Україні загинула 231 дитина.

Популярні новини зараз
Тіна Кароль приспустила декольте та вразила ніжними "пампушками" : "Ой, яка гарна жіночка" Після обстрілу Бєлгорода губернатор області заявив, що жителі можуть забути про спокійний сон: тепер і їх прийшли "звільняти" Парамедик Тайра розкрила невідоме про російський полон: "Сказали, що вона вже мертвець і краще накласти на себе руки" Гордон розкрив головну "таємницю" пропагандистки Скабеєвої, ще й роман із Соловйовим приписав: "У них кохання"
Показати ще

Під час виконання колискової співачка стала на коліна.

Виконання супроводжувало відео, на якому показано все те, що переживають українські матері зараз: зруйновані будинки, долі, життя та напис: "24 лютого дитинство втратило колір та наповнилось страхом і сльозами".

Варто також відзначити, що батько Тіни Кароль, попри вік, не виїхав за кордон, а залишився вдома захищати Батьківщину.

Нагадаємо, Українці зловили Тіну Кароль в обнімку з Григорем Ліберманом - нарешті всі побачили його обличчя.

До слова, Співачка Тіна Кароль приголомшила діловим образом, "Надихає та лікує душі".

Раніше ми писали, що Тіна Кароль зізналася, за якого чоловіка вийшла б заміж: "З автоматом, не бритий і не митий"