Співаючий ректор Михайло Поплавський відомий своїм особливо трепетним ставленням до студенток власного вузу КНУКіМ.

Про це вже складають жарти багато років і сама Леся Нікітюк на одному зі своїх виступів у передачі "Розсміши коміка" зачепила цю тему. Але на долю ректора випало чимало клопоту останнім часом: то пандемія коронавірусу закрила його улюблених студентів на дистанційці, то володимир путін вирішив усіх "врятувати" від щасливого життя і Михайло Поплавський знову залишився з дорогоцінних юних українок.

Михайло Поплавський, фото: Instagram
Михайло Поплавський, фото: Instagram

З 1 вересня 2022 року в МОН пообіцяли, що школярі відвідуватимуть школу офлайн і для цього створять всі умови. Природно це стосується і студентів. Саме тому ректор, очевидно, вирішив почати знову піарити факультет ТікТоку, який нещодавно відкрив своїм двері в КНУКіМ.

Поплавський переконаний, що цей факультет - місце для креативних ідей і технологій.

Популярні новини зараз
Що чекати від долара і гривні у 2023 році: українців заспокоїли оптимістичним прогнозом В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..." Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі
Показати ще

"Навчання на ТікТок факультеті відрізняється креативністю подачі тем викладачами і обов'язковим творчим фіт-беком від студентів. Перспективи для українських ТікТокерів завоювати інформаційний простір світу. Шанс реалізувати себе по максимуму... Пам'ятайте: скромність - це найкоротший шлях до невідомості і бідності. Будьте сміливими, оригінальними і наполегливими!",- закликає Михайло Поплавський.

Нагадаємо, що Михайло Поплавський змусив українців правильно мріяти, щоб перемога прийшла швидше.

Раніше ми повідомляли, що Тіна Кароль відмовила Михайлу Поплавському, але ректор не опускає рук.