Григорій Решетник запустив цикл шоу "Як ти?", в ході якого він спілкується з учасниками та учасницями шоу "Холостяк" і "Холостячка".

У 3 випуску у нього на дивані опинилися колишній Ксенії Мішиної і улюбленець українок Олексій Тригубенко і ловелас, який розбив серце тієї ж Мішиної Андрій Рибак.

Олексій Тригубенко згадав 24 лютого і те, як йому о 7 ранку зателефонувала заплакана мама і сказала, що почалася війна.

Насамперед Олексій став думати про свою команду на роботі, яку він одразу зібрав і придумував варіанти вирішення ситуація.

"У мене був страх, але я намагався не показувати його людям. Я подивився на свій автопарк, офіс і подумав, що може це останній раз, коли я побачив свою роботу, свою команду... Багато машин знаходиться в одному місці і їх могли розбомбити... Все, над чим ми працювали 5 років могло просто зникнути",- згадує Тригубенко.

Популярні новини зараз
Мама зрадниці Повалій "поїхала дахом" під обстрілами, доки її дочка вихваляла окупантів Сотні мільйонів доларів у будівництво: компанія пов’язана з Юрієм Бойком інвестує у київську нерухомість Племінник Ірини Геращенко відпочиває на Балі: депутатка обурювалася ухилянтами 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати
Показати ще

Олексій Тригубенко, фото: Знай.uа
Олексій Тригубенко, фото: Знай.uа

У перші дні війни Олексій навіть трохи побоювався сирени.

"Коли я почув перший раз сирену, то мені подзвонила моя колишня, їй було страшно. Я розумів, що її потрібно вивезти до батьків за місто. Це була колишня, з якою ми були 7 років... Ми не відновили стосунки. Це була не єдина колишня, яка мені подзвонила. Мені всі колишні подзвонили",- сміється Льоша, а Рибак підколює, що це через те, що вони знали, що у Тригубенка є машини і бензин.

Нагадаємо, що відкинутий Мішиною Олексій Тригубенко відволікся на іншу "холостячку" під час війни: "Гарячий період".

Раніше ми повідомляли, що Олексій Тригубенко з "Холостячки" допоміг знищувати ворога з рф: "У темряві".