У першому випуску проєкту "Як ти" головна героїня 2 сезону шоу "Холостячка" співачка Злата Огнєвіч зізналася Григорію Решетнику в появі деяких стосунків у неї і Олексія Тригубенка, якого відкинула Ксенія Мішина в першому сезоні.

Як тільки у Григорія Решетника випала можливість поспілкуватися з самим Льошею, то він одразу ж поцікавився цією історією. Тема якраз зайшла на рахунок побачень і романтичних стосунків, Тригубенко зізнався, що зараз не той час для цього. А ведучий всунув в розмову і Злату, згадуючи, як вона почервоніла при згадці про Льошу.

Злата Огнєвіч, фото: Знай.uа
Злата Огнєвіч, фото: Знай.uа

"Вона почервоніла? А я думав, що мені всі пишуть про Злату Огнєвіч. Я її просто зустрів у Чернівцях. Я сказав "Привіт", вона відповіла "Привіт, я збираюся в Америку", я побажав їй удачі і все... Ні, ми не переписуємося... У неї ж там така історія: Тарапата, Андрій... Я не хочу, це другий сезон... Я краще Еллерту напишу",- сміється Тригубенко, згадуючи свого головного конкурента за серце Ксенії Мішиної.

Олексій Тригубенко і Ксенія Мішина, фото СТБ
Олексій Тригубенко і Ксенія Мішина, фото СТБ

Популярні новини зараз
Сотні мільйонів доларів у будівництво: компанія пов’язана з Юрієм Бойком інвестує у київську нерухомість Племінник Ірини Геращенко відпочиває на Балі: депутатка обурювалася ухилянтами Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще

З Ксенією Мішиною Тригубенко теж зустрічався, але побачив він її ще до війни. Він зазначив, що не вникає у стосунку її і Еллерта, так як у них "там щось якісь гойдалки".

Нагадаємо, що відкинутий Ксенією Мішиною Олексій Тригубенко розповів, як йому подзвонила колишня 24 лютого.

Раніше ми повідомляли, що Олексій Тригубенко відволікся на іншу "холостячку" під час війни: "Гарячий період".