Лідер гурту "Лісапетний батальйон" Наталія Фаліон часто записує всілякі відеозвернення до шанувальників на Youtube.

Зараз пенсіонерка дала невелике інтерв'ю в рамках "Зіркового шляху", в ході якого обговорила безліч моментів, що стосуються повномасштабної війни проти рашистів і не тільки.

Наталя Фаліон, скріншот з відео
Наталя Фаліон, скріншот з відео

Одне з обговорюваних питань стосувалося її покійного чоловіка, який не зумів вижити після боротьби з коронавірусом (COVID-19).

— Знаю, що ваш чоловік не пережив страшну хворобу. Як ви оговтувалися після цього?

Популярні новини зараз
Промиті росіяни свято вірять, що путін захищає їхню країну від НАТО, воюючи з Україною: "Нацизм винищити" Bayraktar отримає український дух: легендарні безпілотники вироблятимуть просто у нас За п'ять місяців війни у рф прийшлось шукати 16 додаткових генералів, частину усунув путін, частину — ЗСУ: Британська розвідка Ірина Білик осоромилась з фонограмою в благодійному гастрольному турі з Олегом Скрипкою та Асією Ахат: народна артистка співала не в попад
Показати ще

— Ой, та як усі. Дуже важко, коли тебе покидає людина, до якої ти нарешті звикла, з якою відчувала себе такою захищеною, такою як ніколи. І тут таке щастя... раз і пропало. Можна собі уявити, як можна себе почувати. Але я вже мала втрату, я вже втратила сина.

Наталія Фаліон, скріншот: Youtube
Наталія Фаліон, скріншот: Youtube

— Я ту втрату пережила дуже боляче, і цю пережила. Жінки-ми сильні, чоловіки нехай нам позаздрять. Ми стаємо на ноги швидше, як вони, ми не ламаємося. Ми можемо трохи зігнутися, але ніколи сумувати - є борг життєвий. Є люди, які на тебе дивляться.

І дійсно, протягом останніх років вона поховала також і улюбленого сина.

Нагадаємо, солістка групи "Лісапетний батальйон" Наталія Фаліон розповіла про важку хворобу внучки і сварки з дітьми

Як повідомляв "Знай.ua", зірка "Лісапетного батальйону" Наталія Фаліон порівняла себе з Мавпою: "А я таки краще"

Знай.ua писав, "Свято вдалося": зірка "Лісапетного батальйону" Наталія Фаліон влаштувала в рідних місцях грандіозне шоу