Українська балерина і суддя шоу "Танці з зірками" Катерина Кухар часто публікує цікаву інформацію про ті міста куди приїздить з благодійними виступами. Цього разу Катерина показала неймовірну споруду, показала її, та розповіла цікавинки.
Фото та відео Катерина розмістила у своєму блозі в Instagram. Незвичне та ультрасучасне місце побудоване у норвезькій столиці Осло. І це незвичайний витвір архітектури не що інше, як оперний театр - Operahuset.

Катерина Кухар. Фото: скриншот Instagram
Катерина Кухар. Фото: скриншот Instagram

За словами Катерини, коли вперше бачиш будівлю оперного театру в Осло, розумієш, що воно належить до нового стилю в архітектурі і не має нічого спільного з тим, як будувалися подібні будівлі раніше.

Цей театр побудований в ультрасучасному стилі, але при цьому абсолютно гармонійно вписаний у навколишній ландшафт. Білий будинок норвезької опери нагадує своїми розмірами гігантський айсберг! Шедевр за 700 мільйонів доларів виглядає як і належить норвезькому театру - стримано, наче снігова брила, що сповзає у води Осло-фьорда. Катерина Кухар

Виступ Катерини Кухар. Фото: скриншот Instagram
Виступ Катерини Кухар. Фото: скриншот Instagram

Дах театру зібраний, наче мозаїка із 36 000 плит білого мармуру і спускається до землі. Всі хто бажає може гуляти, займатися йогою або просто відпочивати тут.

Також Катерина показала технічне оснащення, і це захоплює подих, яка тут краса, досконалість та зручність. Більшість електропостачання театру працює від сонячних батарей.

Оперний театр. Фото: скриншот Instagram
Оперний театр. Фото: скриншот Instagram

Популярні новини зараз
Як нашвидкуруч зробити свічку без воску: "запчастини" знайдуться на будь-якій кухні Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки До весни можемо не дотягнути: у "Нафтогазі" попередили про можливий "газовий блекаут" Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок
Показати ще

Нагадаємо, раніше ми писали, що Кухар з "Танців з зірками" вирушила в особливе місце, щоб загадати бажання.