Відома українська модель журналу Playboy і колишня солістка гурту NikitA Даша Астаф'єва назвала справжніх героїнь сучасності.

Про це йдеться у її новому дописі на особистій сторінці в соцмережі Інстаграм. Даша Астаф'єва зізнається, що пишається великими жінками України. Вона відзначила кожну, хто знаходиться на своєму місці, яким би воно було, і якісно виконує покладені на неї завдання.

Даша Астаф'єва відзначає, що кожна з українок належить до найсміливіших героїнь сучасності. Адже пройти ті нелегкі випробування, які проходить зараз наш народ, так гідно зможе не кожен.

Даша Астаф'єва, фото: instagram.com/da_astafieva
Даша Астаф'єва, фото: instagram.com/da_astafieva

"Ви неймовірні. Ті, хто зараз захищає нашу землю на передовій, і ті, хто допомагає біженцям із гарячих точок. Ті, хто відновлює свій бізнес, щоб годувати сім’ю та підтримувати економіку, і ті, хто годує покинутих тварин. Ті, хто самотужки вивозить дітей у безпечні місця, і ті, хто воює на інформаційному фронті. Ті, хто обирають життя і відчайдушно борються за нього. Дівчата, ви прекрасні.", - пише співачка. Даша Астаф'єва

Популярні новини зараз
Любителів цигарок та горілочки чекають великі зміни: "стріляти" три гривні доведеться з терміналом Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези" Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все" До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

Як бачимо, абсолютно кожна українка заслуговує на повагу і визнання, адже нами пишається увесь світ. То ж Даша Астаф'єва наостанок наполегливо просить жінок підтримувати одна одну і стати надійною опорою.

Даша Астаф'єва, фото: instagram.com/da_astafieva
Даша Астаф'єва, фото: instagram.com/da_astafieva

Нагадаємо, Даша Астаф'єва вперше одягла лінзи і обурилася вадами: "Яке негарне"

Також ми писали, Даша Астаф'єва у компанії воїнів ЗСУ побачила жахи Гостомеля: "Неможливо розвидіти"

Нагадаємо, Даша Астаф'єва в шоу "Зірковий шлях" спробує довести, що вміє не тільки добре чистити картоплю: "Даня, не переживай, я впораюся"