Зірка проєкту "Жіночий квартал" багато уваги приділяє своїй фізичній формі

Про це Катерина розповіла у сторіс соціальної мережі instagram.

Катя Нікітіна. Фото: скрін youtube
Катя Нікітіна. Фото: скрін youtube

Гра на сцені вимагає від акторки підтримання відмінної фізичної форми, крім того, це корисно для здоров'я. А як зауважує зірка, фізичні навантаження підіймають їй настрій.

Нікітіна не полишає своїх шанувальників та не втомлюється розповідати про непросте зіркове життя. Нещодавно вона показала, як втомлюється під кінець робочого дня. Проте, щоб підтримувати себе у формі, вона значну увагу приділяє спорту.

Популярні новини зараз
Мішель Андраде з "Орел і Решка" і Позитив пішли від Потапа та Ірини Горової: "Все вірно, я вже не є" путін лютує через провал "другої в світі армії", змінює командирів як рукавички, але все нанівець Делікатно потягує цигарку: напівгола Кейт Бекінсейл показала димок між своїх ніг Ціни на популярну крупу зміняться: до чого потрібно бути готовими українцям
Показати ще

Катерина тренується вдома та у спортивній залі. Нещодавно вона показала домашнє тренування. Зірка виконала вправи для підтримки м'язів ніг та зауважила, що вони підіймають їй настрій.

Сторіс. Фото: скрин відео
Сторіс. Фото: скрин відео

На цьому вона не зупиняється. Нікітіна залюбки займається у спортивній залі, а нещодавно вона показала як тренується у спортивній студії "Гарячі булочки" разом з іншими дівчатами. Слід зазначити, що після таких тренувань у зірки "гарячі" не лише "булочки", вона займається з великою віддачею та виглядає неперевершено.

Сторіс. Фото: скрин відео
Сторіс. Фото: скрин відео

Сторіс. Фото: скрин відео
Сторіс. Фото: скрин відео

Нагадаємо, Катя Нікітіна з "Жіночого кварталу" стривожила шанувальників виснаженим виглядом: "Закінчилася енергія"

До слова, Тетяна Песик з "Жіночого кварталу" з'явилася з малюком на руках - українці в захваті: "Нехай росте здоровенький".

Раніше ми писали, що Катя Нікітіна з "Жіночого кварталу" вдягнула військову форму: "Аж мурахи по шкірі"