Популярна співачка Анастасія Приходько презентувала новий кліп на відому пісню "Степом". На думку артистки в ній внутрішня сила нашого народу та дух рідної землі

Прем'єра відбулась у соціальній мережі Youtube 22 червня. В цей день 81 рік тому почалась Друга світова війна.

Анастасія Приходбко, скрін
Анастасія Приходбко, скрін

Як зазначила співачка, ця пісня є знаковою для неї, вона її вперше виконала у 15 років під час вступу до академії музики ім. Глієра.

""Степом" - знакова для мене пісня. Вперше я її виконала у 15-ти річному віці , коди вступала до Київської академії музики імені Глієра. Потім посіла з нею третє місце на міжнародному музичному конкурсі у Болгарії. Зараз настав час знову звернутись до неї , аби сповнилося музичний простір України духом рідної землі , внутрішньою силою нашого незламного народу…" - Анастасія Приходько

Популярні новини зараз
Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту "Ми не зможемо перемогти": Дмитро Кулеба у відчаї звернувся до країн НАТО Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Шанувальники високо оцінили роботу співачки та у коментарях під відео написали:

"Дуже сильно, примушує задуматись"

"Дякую за пісню і за творчість! Заторкує душу. Нехай українські матері дочекаються своїх солдатів живими і здоровими💙💛"

"Слухала і плакала...🇺🇦💙🙏"

"Пісня з глибоким смислом ! Дякую щиро за цей спів душевний! Чесно кажучі , це навіть до сліз пробрало! Душа плаче за всю мою Україну , за увесь мій український народ."

Нагадаємо, Настя Приходько вибухнула невдоволенням на адресу Олексія Арестовича: "Як кіт баюн".

До слова, Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?"

Раніше ми писали, що Анастасія Приходько, яка виступала за росію на "Євробаченні", висловилася про скандал з журі: "Три героя, хто це?"