Jerry Heil - відома українська молода співачка, яка останнім часом випускає багато композицій, включаючи колаборації з Alyona Alyona.

Однією з останніх пісень виявилася "Чому?", в якій сильно все - від куплетів до приспіву. А зараз дівчина поділилася кумедним відео з таксистом в Берліні.

Alyona Alyona та Jerry Heil. Фото: скрин відео
Alyona Alyona та Jerry Heil. Фото: скрин відео

Хоча спочатку, чесно зізнавшись, чоловік не сподобався Jerry Heil через те, що дуже багато розмовляв за кермом. Це заважало дівчині займатися своїми справами по дорозі. Однак думка швидко змінилася, як тільки таксист виконав Гімн України, вивчений напам'ять.

"Вчора трапився дуже балакучий таксист у Берліні. Дратував нас, поки не почав співати гімн України напам'ять! Так, плутав букви, співав, приблизно як я фрістайла ракамакафо в свої п’ять. Але співав!", - заявила вона.

Популярні новини зараз
В МОН попередили батьків перед початком навчального року: тепер школярі матимуть зовсім нову програму Українські олігархи об'єдналися у батальйон "Монако": казино, яхти, вечірки та інші розваги на узбережжі Нудно не буде: представник ГУР пообіцяв два спекотних місяці на фронті найближчим часом Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія
Показати ще

Alyona Alyona і Jerry Heil. Фото: скрін youtube
Alyona Alyona і Jerry Heil. Фото: скрін youtube

"Як я співаю англійські пісні", "Водій не розуміє слів, в цьому його проблема, він вчив склади замість слів. Англійською, по-моєму, все більш-менш нормально співають, спасибі школі", "Він молодець, видно що старався, наступного разу краще вийде", "Це називається співати на "пташиній мові", але все одно круто", - пишуть користувачі в коментарях.

У такі моменти пробуджується гордість за ту країну, в якій ти народився і виріс.

Нагадаємо, Jerry Heil "змусила" батьків закрити м'ясну лавочку на початку війни: "Стало менше вбивств і більше любові"

Як повідомляв "Знай.ua", Alyona Alyona і Jerry Heil втілили всю біль українців: "Чому?"

Знай.ua писав, Alyona Alyona і Jerry Heil показали, як проводять час у Європі: "Серцем з Україною"