Українська телеведуча та зірка "Світського життя" Катерина Осадча відмітила важливий момент зустрічі президента України Володимира Зеленського зі своїми європейськими колегами.

Як відомо, 16 червня до Києва прибули президент Франції Еммануель Макрон, прем'єр-міністр Італії Маріо Драгі, канцлер Німеччини Олаф Шольц та президент Румунії Клаус Йоганніс.

Катерина Осадча називає цю зустріч і зокрема світлину, зроблену під час перемовин вельми красномовною - європейські лідери відрізняються від українського президента ошатними діловими костюмами.

Пост Каті Осадчої, instagram.com/kosadcha
Пост Каті Осадчої, instagram.com/kosadcha

Катерина Осадча відзначає, що українці довели всьому світу, що вони є нацією нескорених. Водночас усій Європі потрібно побачити, що насправді відбувається в Україні і як воно жити під час війни - саме це може вплинути на прийняття рішення надати Україні зброю.

Популярні новини зараз
У віці 68 років помер радянський співак Борис Моісеєв Марк Фейгін передбачив введення військ НАТО в Україну, але для цього путін повинен зважитися на крайній крок Багато українців будуть змушені викреслити молоко зі свого раціону: зростання на 25% не межа Гороскоп на тиждень 26 вересня-2 жовтня 2022 року: Водоліям успіх у фінансах, а Тельці схоплять "золоту рибку"
Показати ще

"Красномовна світлина дня. Україна й ошатна Європа. Лідери Франції, Італії, Німеччини й Румунії вирішили приїхати до нас разом. Дуже сподіваємося, що приїхали сказати, що це не вони ті країни, що чинять опір нашому кандидатству в ЄС. Ми показали всьому світу, що ми нація нескорених і всім в Європі потрібно побачити, як воно жити у війні, аби підтримка зброєю була безсумнівною 🙏🏻", - йдеться у повідомленні телеведучої. Катя Осадча

"Перемовини почалися!! Чекаємо на позитивний і дієвий результат!!", - йдеться у повідомленні її чоловіка Юрія Горбунова. Юрій Горбунов

Пост Юрія Горбунова, instagram.com/gorbunovyuriy
Пост Юрія Горбунова, instagram.com/gorbunovyuriy

Нагадаємо, Катерина Осадча розповіла про втрати, які принесла з собою війна: "Cльози течуть самі"

Також ми писали, Катерина Осадча налякала українців пророкуванням "кінця світу" через 100 секунд: "Чому це допустили?"

Нагадаємо, Катя Осадча вказала на головний "талант" Сергія Лазарєва: "Перевзувався на льоту"