Ужгород став одним з найбезпечніших міст України у війні з російською федерацією, так як це найзахідніша точка нашої країни.

Звичайно ж, багато українців втекли від жахів війни саме туди і, цілком ймовірно, абітурієнти розглядають для себе можливість вступу до цього ВНЗ.

Ужгород - став локацією четвертого випуску освітнього тревела ведучого Нового каналу та громадського діяча Олександра Педана та його доньки Лєри. Вони разом зі своїм проєктом "УніверСһеск" відвідали Ужгородський національний університет.

Олександр Педан з донькою Лєрою. Фото: пресслужба Нового каналу
Олександр Педан з донькою Лєрою. Фото: пресслужба Нового каналу

"Коли з командою вибирали міста для зйомок, я наполіг, що потрібно обов'язково взяти Ужгород, тому що обожнюю це місто! Він сповнений Європейського шарму і водночас наш, український, - ділиться Педан. – Було цікаво подивитися, яка там освіта, і чи є співпраця з європейськими вишами, оскільки Ужгород розташований дуже близько до країн Європи. Виявилося, що не дарма наполіг! Ужгородський національний університет дуже великий і потужний. 14 тисяч студентів - це майже рекорд України за їх кількістю на розмір міста. Сподобалося, що УжНУ – сучасний і прогресивний. З одного боку. З іншого - там є старовинні будівлі з історією. Універ пропонує багато спеціальностей на різний смак. Особисто познайомившись, зацінив крутого ректора. Він визнаний в світі нейрохірург, практикуючий і входить в список найкращих фахівців цієї сфери."

Популярні новини зараз
Кому не світить пенсія у 2023 році: у ПФУ назвали умови, обов'язкові до виконання Оля Цибульська зізналася, чому насправді не показує свого чоловіка: "У нього такий писок..." 400 гривень за 20 хвилин: в Україні з'явилися умільці, які користуються "золотим часом" та безпорадністю людей Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців
Показати ще

Олександр Педан в Ужгороді, фото: пресслужба Нового каналу
Олександр Педан в Ужгороді, фото: пресслужба Нового каналу

Цей випуск проєкту "УніверСһеск" особливо теплий, оскільки в Олександра Педана з ним пов'язано багато приємних спогадів.

"Я знаю Ужгород з 1999 року, коли вперше там побував, граючи в КВН,- каже ведучий. – У місті досі потужний і креативний студентський рух. Сам Ужгород - one love. Місто маленьке і дуже камерне. Є річка Уж, яка надає йому шарм, тому що Набережна – центральне місце для прогулянок. Шкода, що не побачили сакур, якими так славиться це місце. Також люди. Ужгородці дуже приємні, ввічливі. Окремо хочу їм подякувати за ставлення і допомогу переселенцям. Дуже раджу подивитися випуск! Упевнений, якщо ви не були в Ужгороді, після перегляду точно захочете його відвідати."

Олександр Педан з донькою Лєрою. Фото: пресслужба Нового каналу
Олександр Педан з донькою Лєрою. Фото: пресслужба Нового каналу

Нагадаємо, що Олександр Педан оголив торс і розповів про великий внесок у майбутнє.

Раніше ми повідомляли, що студенти з Маріуполя показали Олександру Педану магічні батончики і спецнабори.