Відома блогерка та дружина Сергія Бабкіна зайнялась городництвом у Німеччині

Свої досягнення вона показала у сторіс instagram.

Сніжана Бабкіна. Фото: скрін youtube
Сніжана Бабкіна. Фото: скрін youtube

Як відомом, через війну зіркова сім'я була змушена виїхати з України. Зараз вони живуть у Німеччині, же винаймають невеликий будинок.

А ще Сніжана знана блогерка, вона займається медитацією і в неї є послідовниці, яких вона називає "сніжинки". За життям її зіркової родини стежать 225 тисяч підписників у соціальній мережі instagram.

Популярні новини зараз
Учасниця "Холостяка" Яна Соломко одноголосно стала ганьбою України - обрала росію: "Зліплять із бездарності цукерку" У Анни Трінчер та Волошина "проблеми" в раю - посварилися на рівному місці і винесли все на публіку: "Я тобі не мама" Дефіцит цукру в Україні: зупиниться ще 10 переробних заводів Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій"
Показати ще

Як розповіла вона, з початком війни вони разом з Сергієм дали понад 30 концертів. Крім того, зараз все вони роблять самі, в тому числі й займаються підготовкою до виступів.

А ще Сніжана відкрила в собі новий талант - вона зайнялась городництвом. Зірка показала як поруч з будинком у ящики для квітів вона висіяла кріп та кінзу. А також поділилася секретом - на клумбі висіяла редьку, правда невідомо, якою буде реакція господаря будинку на це. Все це вона робила власними руками з великим задоволенням. А чоловік у захваті фільмував всі події.

Сторіс. Фото: скрин відео
Сторіс. Фото: скрин відео

Пізніше дружина Сергія Бабкіна показала, як почав сходити її майбутній врожай.

Нагадаємо, Сніжана Бабкіна показала, як чоловік за допомогою рота доводить її до найвищого ступеня задоволення: "Кращий показник - мурашки".

До слова, Сніжана Бабкіна показала як змінилися їх з Сергієм діти за час війни.

До слова, "Готуємо все самі": дружина Сергія Бабакіна поскаржилась на життя за кордоном.