Український телеведучий Олександр Педан ще восени зняв освітній проєкт разом із своєю донькою. Вони з Лєрою інспектували українські ВНЗ з погляду неспокійного батька та майбутньої абітурієнтки.

Після початку повномасштабного військового вторгнення проєкт поставили на паузу, але все-таки вирішили випустити, адже через війну багато 11-класників переїхали зі своїх міст і перебувають на роздоріжжі в плані того, який університет обрати.

Олександр Педан з донькою Лєрою. Фото: пресслужба Нового каналу
Олександр Педан з донькою Лєрою. Фото: пресслужба Нового каналу

Батько з донькою побували у різноманітних університетах - від медичних і політехнічних до аграрних.

Так, Ужгородський національний університет може похизуватися однією з кращих в Україні Лабораторією космічних досліджень. В одній з її астрономічних обсерваторій під час візиту у виш побували Олександр Педан разом із донькою.

Популярні новини зараз
Сергій Притула засмучений поведінкою українців, після покупки супутника пішла правда: "Я мало роблю, організм теліпає" Українські олігархи об'єдналися у батальйон "Монако": казино, яхти, вечірки та інші розваги на узбережжі Головне за 18 серпня: Яна Соломко стала ганьбою України, гречка змінить ціну, путіни душать, а Оля Полякова підтримала Горбачову Учасниця "Холостяка" Яна Соломко одноголосно стала ганьбою України - обрала росію: "Зліплять із бездарності цукерку"
Показати ще

Олександр Педан, фото: пресслужба Нового каналу
Олександр Педан, фото: пресслужба Нового каналу

"Нас приємно здивувала наявність в університетах таких лабораторій, - зізнається телеведучий. - Студенти-астрономи мають змогу проводити там свої практики, про це розповів наш гід Ярослав. Я давно хотів подивитися на зірки та планети у справжні телескопи, і у мене з’явилася така нагода в Ужгороді. Небо було безхмарним, тож ми чітко побачили навіть місячні кратери. А ще були у справжньому захваті від Юпітера."

Лабораторія космічних досліджень в Ужгороді, “УніверСheck”
Лабораторія космічних досліджень в Ужгороді, “УніверСheck”

Нагадаємо, що Олександр Педан показав життя без Сергія Притули та Ольги Фреймут, потрапив до нейрохірурга.

Раніше ми повідомляли, що Олександр Педан простими словами пояснив, чому українці так добре б'ють російських окупантів.