Відома співачка Надя Дорофєєва та колишня дружина Потапа Ірина Горова об'єдналися, щоб разом творити добро та радувати українців. Про це зірки розповіли у соцмережі instagram.

Надя Дорофєєва та Ірина Горова крім прямої професійної діяльності знаходять час для добрих справ, які так необхідні у цей складний період. Так, зірки відвідали юних українців, які були змушені покинути будинки та переїхати до незнайомої країни через війну.

Ірина Горова і Надя Дорофєєва, фото: Instagram
Ірина Горова і Надя Дорофєєва, фото: Instagram

За словами Горової, зустріч з дітьми пройшла дуже тепло, а головне вдалося підняти їм настрій. Вона зазначила, що такі добрі справи дуже необхідні, адже дарують посмішки діткам і закликала інших артистів також наслідувати їхній приклад.

Популярні новини зараз
Андрій Єрмак передбачив ситуацію на фронті в найближчі кілька місяців, Україна має час до зими Пропитий сепаратист Олег Царьов більше не зміг приховувати правду від народу: путін "знищив" усіх чоловіків Донбасу Українців готують до не кращого сценарію: фахівець пояснив, чи чекати долар по 50 гривень Олександр Еллерт із "Холостячки" замкнувся в телефонній будці з Андрієм Рибаком і зробив йому приємно: "Від душі"
Показати ще

"Сьогодні з Надею Дорофєєвою ми прийшли до дітлахів, які змушені були переїхати до Румунії і зараз навчаються в школі. Це була неймовірна зустріч на якій ми відчули їхню теплоту, надихнулися їх щирими усмішками та щастям в очах, коли вони побачили Надю. Навіть час спілкування. з дітьми, які зараз через війну змушені були залишити свої будинки, дає їм позитивні емоції та надію, яку вони довго нестимуть у своїх серцях", - поділилася Горова.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, зірка серіалу "Кріпосна" Тарас Цимбалюк погодився стати головним героєм шоу" Холостяк": залишилося пережити Алекса Топольського.

Також наш портал інформував, Аліна Паш розповіла, як тисячі людей об'єдналися, щоб підтримати полонених героїв з "Азовсталі": "Стали одним голосом держави".

Крім того, наш портал інформував, Ілона Гвоздьова з "Танців з зірками" прокоментувала поведінку Лободи, Барських і Брежнєвої під час війни: "У них були зовсім інші гонорари і статус..."