Розлучення зірок українського шоу-бізнесу Володимира Дантеса та Наді Дорофєєвої було несподіваним для всіх українців, адже пара була разом 10 років.

Ця новина хоч трохи, але змогла відволікти багатьох від війни. А далі розпочався проєкт "Міняю жінку", коли Надя зійшлася з чоловіком своєї подруги Мішою Кацуріним, а Вову почали підозрювати у шурах-мурах із Дашею Кацуріною.

Кацуріни, Гордієнко, Дантес, Потап і Дорофєєва, фото: Instagram
Кацуріни, Гордієнко, Дантес, Потап і Дорофєєва, фото: Instagram

Друг родини Додо-Дантес Андрій Шабанов прийшов на інтерв'ю до Слави Дьоміна та Лілії Ребрик, де не могло не прозвучати питання про розлучення зіркової пари.

Шабанов якийсь час помовчав, потім зізнався, що нічого не знає. Однак, несподівано він "проколовся", сказавши одну фразу.

Популярні новини зараз
Сергій Притула засмучений поведінкою українців, після покупки супутника пішла правда: "Я мало роблю, організм теліпає" Володимир Дантес після розлучення з Дорофєєвою вперше показав жінку на своїй кухні Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада" Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців
Показати ще

"Надя, я б хотів сказати, тобі, що ти мені будеш винна після цього ефіру. Я не знаю, скільки ти грошей зараз маєш, але дуже багато, щоб я нічого не розповідав... Мені здається, що у Наді більше грошей, ніж у всіх інших у цьому чотирикутнику, квадраті ... Я нічого не говорив ", - жартує Шабанов.

Андрій Шабанов, фото з Instagram
Андрій Шабанов, фото з Instagram

На це Слава Дьомін сказав, що Вова Дантес винен йому велику суму грошей для того, щоб вони таки розповіли всю правду.

"Ти якесь рішення, яке було, але ти його відкладав. Ти приймаєш рішення, тому що скільки там того життя... Мені здається, що у них там так сталося", - робить висновок Шабанов.

Нагадаємо, що Надя Дорофєєва згадала найяскравіший спогад із минулого літа, коли ще була з Дантесом.

Раніше ми повідомляли, що Дантес хоче залишитися без одягу, спілкуючись з Кацуріною після розставання з Дорофєєвою.