Дружина відомого музичного продюсера Юрія Нікітіна від початку повномасштабного вторгнення намагається підтримати українців, та донести до інших біль української душі.

Ольга Горбачова в своєму блозі на Instagram поміркувала над тим, чи можуть інші люди бути настільки емпатійними, щоб відчути біль, який відчувають українці.

Ольга Горбачова, фото з Instagram
Ольга Горбачова, фото з Instagram

Перевірено Хіба може людина з домом зрозуміти людину з десь потенційно існуючим домом? А людина хоч з якимось домом зрозуміти людину зовсім без дома? Людина з владою зрозуміти безпорадну людину? А людина з бомбою людину з дитиною? Не може. Тому сльози наші на землі будуть одвічними. Той, хто побачив світ в чорних окулярах не зможе більше бачити його в рожевих. Ольга Горбачова

Дівчина звертається до Всевишнього з надією, що колись українці зможуть зняти з себе "чорні окуляри" та сподівається, що всі ми збережемо в душах світло.

Популярні новини зараз
Росіяни побоюються через майбутній День Незалежності, адже можуть не вижити: "Показову кару хочуть" Нудно не буде: представник ГУР пообіцяв два спекотних місяці на фронті найближчим часом Ціна на гречку може сильно змінитися вже найближчим часом: міністр агрополітики пояснив, що відбувається Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій"
Показати ще

Ольга Горбачова. Фото: скриншот Instagram
Ольга Горбачова. Фото: скриншот Instagram

У коментарях подякували Ользі за її влучні слова та погодились, що ніхто не розуміє, що насправді відчувають українці.

"Які влучні слова! Ольга! Дякую Вам!", "Куди повертатись, якщо немає більше дому... ніхто не зрозуміє", "Внутрішнє світло тримати дуже тяжко", - написали в коментарях.

Скриншот коментарів
Скриншот коментарів

Нагадаємо, ми писали, що Ольга Горбачова заговорила про всепоглинаючу ненависть, яку відчувають українці з окупованих міст.

Як повідомляв "Знай.ua" дружина Юрія Нікітіна закликала українців не припиняти молитися, просячи у Бога порятунку від путінського зла.

Також "Знай.ua" інформував, що Ольга Горбачова нагадала, що довелося пізнати українцям, коли в їхнє життя увірвався "русский мир".