Виставивши свою автівку на аукціон Дмитро наголосив, що кошти за неї підіть на допомогу ЗСУ. У вівторок 12 липня, Дмитро оголосив переможця.

На своїй Instagram-сторінці Дмитро заявив, що прийшлось проробити досить клопітку працю, відсіяти жартівників від реальних пропозицій, та нарешті переможець був обраний. Проте це була не одна людина, а компанія молодих людей зі спільноти.

Дмитро Комаров. Фото: скриншот Instagram
Дмитро Комаров. Фото: скриншот Instagram

Найбільшу суму – 1 мільйон гривень – запропонувала не конкретна людина, а компанія молодих людей Дмитро Комаров.

Дмитро розповів, що молоді люди які придбали у нього авто непогано заробляють. Частину з заробітку, як і багато українців віддають на допомогу ЗСУ.

Популярні новини зараз
Подумайте двічі, перш ніж об'їдатися на Новий рік: чим шкідливий та корисний оселедець Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Показати ще

Дмитро Комаров. Фото: скриншот Instagram
Дмитро Комаров. Фото: скриншот Instagram

Молоді люди пояснили, що машину вирішили купити "просто так", бо "ми точно знаємо, що гроші чесно підуть на користь, а не пропадуть".

Цей мільйон принесе реальну користь нашим захисникам на передку – скоро покажу результат. Дмитро Комаров

Дмитро Комаров. Фото: скриншот Instagram
Дмитро Комаров. Фото: скриншот Instagram

В коментарях підтримали молодих людей та Дмитра. Багато хто підкреслив, що такими вчинками треба пишатися та керуватися не лише у воєнний час.

"Саме такі вчинки як ваш та молодих людей дають надію на найкраще майбутнє для нашої країни", "Пишаюся такою молоддю! Дуже круто заробляти великі гроші і робити великі справи!", "Дмитре, у вас таке добре серце!", - написали у коментарях.

Скриншот коментарів
Скриншот коментарів

Нагадаємо, ми писали, що Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" продає унікальне авто, щоб допомогти ЗСУ.

Як повідомляв "Знай.ua" ведучий "Світ навиворіт" Дмитро Комаров засвітився в компанії Святослава Вакарчука з "Океану Ельзи".

Також "Знай.ua" інформував, що Дмитро Комаров з "Світ навиворіт" прийняв сюрприз від Вакарчука, але Пікалову з Кварталу 95 "потрібніше".