Дружина відомого музичного продюсера Юрія Нікітіна з початку військових дій намагається всіляко підтримувати український народ, ділячись цінними порадами та сповіщаючи про важливі події. Ольга Горбачова має чималу аудиторію в соцмережі Instagram, на її акаунт підписано понад 220 тисяч осіб.

Ольга Горбачова в новому пості заявила, що через нинішню ситуацію в країні кожен українець потребує допомоги, хоч багатьом і ніяково зізнатися в цьому. Вони думають, що деяким землякам у тих самих окупованих містах набагато гірше і немов знецінюють свої почуття.

"Хтось може говорити про свій біль, хтось не може. Хтось прийме допомогу, а комусь важко", - додала Горбачова.

Коментарі - instagram.com/gorbachovaolga/
Коментарі - instagram.com/gorbachovaolga/

Дружина продюсера підкреслила, що своїм здоров'ям нехтувати не можна і якщо є потреба, варто без зволікань звертатися до психотерапевта, адже думка про те, що до них приходять лише хворі люди це лише стереотип.

Популярні новини зараз
За яку копійчану монету можна отримати 8000 грн: треба знати маленький секрет 200 гривень – це мало? Скільки отримують українці, які працюють на заслуженому відпочинку, свіжі цифри Один з найулюбленіших видів м'яса в українців подешевшав: є можливість забити морозилку До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

"До речі, війна - це страшна хвороба. І так, ми хворі і травмовані, як ніколи 😥", - заявила Ольга.

Шанувальники повністю погодилися зі словами співачки та заявили, якщо деякі не можуть впоратися з психологічними проблемами самостійно, потрібно обов'язково і без соромів звернутися до фахівця.

Коментарі - instagram.com/gorbachovaolga/
Коментарі - instagram.com/gorbachovaolga/

Раніше ми писали про те, що Горбачова заявила, що напівголий Узєлков може допомогти українцям, але забула, як він образив свою колишню Боржемську: "Аб'юзер"

Як повідомляв Знай.ua, дружина продюсера Нікітіна Ольга Горбачова вирішили допомогти людям плакати: "Розділити горе"

Також портал Знай.ua писав, що Ольга Горбачова заявила, що українці змогли пізнати справжнє кохання тільки з початком війни: "Ми і не знали..."