Відома акторка та учасниця романтичного шоу "Холостячка" активно веде власний блог у соціальній мережі. Вона любить разом з шанувальниками порозмірковувати на філософські теми та знаходиться в пошуках самої себе, справжньої, такої як є. За її особистим життям стежать 836 тисяч підписників

Ксенія Мішина, фото: Instagram
Ксенія Мішина, фото: Instagram

Як відомо, з початку повномасштабного вторгнення відома акторка Мішина довгий час перебувала за кордоном, в Бельгії. Пізніше вона розповіла підписникам, що в неї є справи в Україні та разом з сином Платоном повернулась в Україну.

А зараз Мішина знову вирушила за кордон. Цього разу вони вирішили відвідати міжнародний кінофестиваль. А Ксенія також вирішила поспілкуватися з підписниками.

Досить цікавим фактом є те, що й дотепер шанувальники вважають, що Ксенія та Еллерт таємно підтримують стосунки. Вони запитали Ксенію про стосунки з Сашею. Ксенію роздратувало це питання, адже відповідь на нього й так давно відома.

Популярні новини зараз
Українців закликають зробити запаси води: нова проблема "На початку весни ми чекаємо...": астрологиня приголомшила українців прогнозом на 2023 рік Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..."
Показати ще

Зокрема, вони поцікавились, чи готова акторка взяти з дитячого будинку дитину. Її відповідь трохи здивувала шанувальників. Зірка відповіла, що взяла б та навіть обговорила це питання з сином Платоном й він готовий стати старшим братом.

Проте Ксенія назвала одну умову. Вона зауважила, що наскільки їй відомо, для усиновлення сім'я має бути повною, а отже, для початку їм не вистачає гарного батька.

Ксенія Мішина, скриншот: Instagram Stories
Ксенія Мішина, скриншот: Instagram Stories

Нагадаємо, Ксенія Мішина з "Холостячки" після повернення в Україну відверто зізналася про ботокс.

До слова, Ксенія Мішина показала з чого починається справжнє кохання: "Як два Сонця".

Раніше ми писали, що Ксенія Мішина з "Холостячки" зізналася, що дорогою додому з її сином сталося непередбачуване: як тепер виглядає Платон