Користувачів мережі чимало повеселив відеоролик з вождем Третього Рейху Адольфом Гітлером, на якому, як відзначили соцмережі, диктатор знаходиться "під амфетамінами".

Буквально за декілька днів відео зібрало майже тридцять тисяч переглядів: всіх розвеселив Гітлер, який "нервово" розгойдується на стільці, хоча насправді це зациклений ролик з підписом "Гітлер з симптомами вживання амфетамінів". Прокоментувати таку серйозну "гіфку" захотіло більше двох тисяч чоловік.

Відомо, що німецький диктатор страждав від наркотичної залежності, яка почалася в 1936 році. Ще під час Другої світової війни йому вводили препарати, виготовлені на основі специфічних сполук з наркотиків, зокрема ін'єкції первітину. У той час його вільно продавали в аптеках і лише через роки первітин визнали наркотиком.

Знайшлися й ті, хто жарт не оцінив або просто не зрозумів: стрічка коментарів кишить поправками, що первітин з'явився лише в 1938 році, тому в 36-м Гітлер не міг його вживати.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв про те, що на аукціоні продали знаменитий червоний телефон Адольфа Гітлера.

Популярні новини зараз
"Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще