Міністр закордонних справ України Павло Клімкін виступив з пропозицією щодо "нормандського формату".

Про це повідомляє "24 канал".

Він закликав змінити "нормандський" на будапештський формат та залучити три країни до переговорів. А саме: Великобританію, США і Росію. Він зазначив, що у 1994 році саме ці країни пропонували убезпечити Україну в обмін на ядерне роззброєння.

За словами Клімкіна, Америка повинна "зіграти свою роль" в переговорах щодо анексованого Криму та окупованого сходу країни.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель розповідав, що Штати не стануть п'ятим членом "нормандської четвірки". Однак додав, що вони будуть тісно контактувати з нею.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 9 вересня: фінанси тельців, чутливість раків та здоров'я дів Виплачують лише частину грошей: ПФУ занижує українцям пенсії – з чим це пов'язано Порошенко використав похорон Парубія для цинічної політичної самореклами – експерт Перевірте свої долари: які банкноти слід негайно обміняти
Показати ще