Російський президент Володимир Путін тривалий час стоїть на боці війни, замість того, щоб вирішувати злободенні питання країни. Відповідну думку висловив лідер гурту ДДТ Юрій Шевчук.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

За його словами, ніхто не знає чого очікувати завтра, адже влада може у будь-який момент змінити курс, а поки що істотних зрушень у кращий бік не видно.

"Країну треба піднімати, а не воювати", - додав він.

Музикант зізнався, що у Росії притіняють не тільки творчих людей за так зване вільнодумство, а й звичайних громадян. При цьому більшість ресурсів, за рахунок яких можна було покращити економіку, просто розікрали корупціонери провладної верхівки.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 24-30 червня для всіх знаків Зодіаку: смуга удачі Тельців, напруга Водоліїв та розчарування Дів В Україні готують пенсійну реформу – старенькі мають зрадіти новим виплатам Українцям обіцяють глобальні пенсійні зміни: буде розміром 60% від зарплати Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати
Показати ще

Свобода слова, на думку Шевчука, стала майже міфічним поняттям, яке замінила нав'язана злість, приниженість, відсутність високого інтелектуального рівня та тотальна бідність.

"Творчість ніколи не існуватиме окремо від свободи", - додав співак.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що масові звільнення керівників провідних відомств ініціював Володимир Путін – кремлівський лідер одним указом передчасно "відправив на пенсію" близько десяти посадовців.