Російський президент Володимир Путін тривалий час стоїть на боці війни, замість того, щоб вирішувати злободенні питання країни. Відповідну думку висловив лідер гурту ДДТ Юрій Шевчук.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

За його словами, ніхто не знає чого очікувати завтра, адже влада може у будь-який момент змінити курс, а поки що істотних зрушень у кращий бік не видно.

"Країну треба піднімати, а не воювати", - додав він.

Музикант зізнався, що у Росії притіняють не тільки творчих людей за так зване вільнодумство, а й звичайних громадян. При цьому більшість ресурсів, за рахунок яких можна було покращити економіку, просто розікрали корупціонери провладної верхівки.

Популярні новини зараз
Син мера Тимченка у Березані обізвав та вдарив військового, який приїхав з передової у відпустку додому:" Чуєш, ти, чучело" Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Свобода слова, на думку Шевчука, стала майже міфічним поняттям, яке замінила нав'язана злість, приниженість, відсутність високого інтелектуального рівня та тотальна бідність.

"Творчість ніколи не існуватиме окремо від свободи", - додав співак.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що масові звільнення керівників провідних відомств ініціював Володимир Путін – кремлівський лідер одним указом передчасно "відправив на пенсію" близько десяти посадовців.