У Кремлі не збираються просити західні країні скасувати економічні санкції. Відповідну заяву під час зустрічі зі міністром закордонних справ Німеччини зробив Сергій Лавров.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Очільник МЗС РФ зазначив, що ситуація з економічними обмеженнями залежить виключно від виконання Мінських домовленостей, які нібито зривають "представники Донбасу та український уряд".

Незручні питання про кібератаки російських хакерів він також відкинув, запевнивши у безпідставності таких звинувачень, хоча спецслужби США неодноразово наголошували на втручанні у виборчий процесу

" Ми не засилаємо ніяких диверсантів, ніхто із нас не займається хакерськими атаками", - виправдався Лавров

Популярні новини зараз
Витрати на комуналку зростуть: тарифи підвищать вже у березні Доведеться обирати між пенсією та зарплатою: пенсіонерам поставили ультиматум Нові правила оплати комуналки: що хочуть змінити ТЦК оголошують у розшук студентів та заброньованих: що коїться та як протидіяти
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в під час розгляду позову від української сторони у Гаазі, представники відповідача представили докази того, що Росія нібито не причетна до ситуації на Донбасі. При цьому, адвокати,які захищають позицію РФ, звинуватили українську владу у ескалації конфлікту, щоб у такий спосіб зняти відповідальність з Кремля.