18 та 19 березня, автомайданівці з'їдуться до будинку президента України Петра Порошенка. Активісти вимагатимуть призупинити торгівлю з окупованим Донбасом.

Про це розповів керівник тернопільського осередку ВО "Автомайдан" Ігор Василів, пише ZIK.

Як зазначив він, планується, що у акції візьмуть участь представники осередків "Автомайдану" зі всіх областей України.

"Мета акції – донести думку, що торгувати з ворогом – це аморально, а також вчергове порушити питання щодо українських полонених в ОРЛДО ", – зазначив Василів.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", у понеділок, 13 березня, силовики затримали, а потім відпустили учасників блокади Донбасу.

Популярні новини зараз
Життя без графіків: в яких областях не вимикатимуть світло та чому Ремонти звалять на плечі українців: як може змінитись вартість електроенергії Найсильніші за останні 70 років: наприкінці листопада по Україні можуть вдарити люті морози Мобілізація дідів та хворих: військовий жорстко розкритикував якість призовників
Показати ще

Багатьма містами України прокотилися хвилі протестів.

У Києві прихильники блокади Донбасу розгромили відділення "Альфа-банку" на Хрещатику та влаштували погром біля офісу Ахметова.