В Україні спостерігається дуже важка ситуація з пенсійними виплатами. Причина криється в тому, що на 10 працюючих українців припадає дев'ять пенсіонерів.

Про це повідомила директор департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду Ірина Ковпашко під час прес-конференції, передає "УНІАН". Вона розповіла, що роботодавці відраховують 704 гривні з мінімальної зарплати в якості єдиного соціального внеску. З цієї суми, за її словами, необхідно виплачувати мінімальну пенсію, розмір якої становить 1247 гривень.

"Сьогодні у нас 10 працюючих утримують 9 пенсіонерів, якщо рахувати не тільки найманих працівників, але і самозайнятих осіб, і фізосіб-підприємців", - пояснила керівник департаменту.

В результаті, за її словами, у Пенсійного фонду виникає великий розрив в доходах і виплатах. Вона додала, якби в 2016 році видатки збереглися колишніми, а ЄСВ не знизили в два рази, то фонд повністю б позбувся дефіциту.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, в Кабміні вирішили збільшити розмір мінімальної пенсії. Підвищення пройде в два етапи.

Популярні новини зараз

В Україні почнуться масові карантинні рейди: людям без масок світять штрафи

Головне за день: скасування безкоштовного проїзду, перемога Анни Неплях на Міс Україна-Всесвіт і правила носіння маски після вакцинації

Подруга Наді Дорофєєвої Ольга Шелбі зі "Школи" втекла до Путіна на побачення: "Вийшло закохатися"

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Показати ще