Відомий український футболіст, колишній нападник клубів "Авангард" і "Дніпро" Віталій Ляшенко помер у Москві (Росія).

Спортсмену було 75 років.

Як повідомляє Інформатор, тіло футболіста пролежало 15 днів у квартирі будинку №20 на Великий Андроньєвскій у Москві. Слідів насильницької смерті правоохоронці не виявили.

Віталій Ляшенко грав на позиції нападника за клуби "Авангард" (Кривий Ріг), "Дніпро" (Дніпро) та "Гірник" (Кривий Ріг) у 1960 - 1968 роках.

Віталій Ляшенко
Віталій Ляшенко

Популярні новини зараз
Тепер по кишені кожному: супермаркети переписали ціни на ключові продукти Нові правила проїзду: тепер не потрібно доводити своє право на пільги Тарифи приголомшать українців вже з червня: прогнозується 5,64 грн за світло та 10 грн за газ ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
Показати ще

Нагадаємо, воротар білоруського футбольного клубу "Вітебськ", 27-річний Андрій Щербаков із родиною трагічно загинув в ДТП.

Як повідомляє прес-служба футбольного клубу, у ДТП також загинули його дружина та 6-річний син. Друга дитина, яку везли в дитячому автокріслі, вижила. Зараз трирічний хлопчик у лікарні.
Автокатастрофа сталася в Толочинскому районі. Автомобіль футболіста зіткнувся з евакуатором.
"Аварія сталася 18 грудня близько сьомої вечора. Легковий автомобіль Kia на 543-му кілометрі траси М1 занесло. Машина вилетіла на зустрічну смугу, де зіткнулася із евакуатором "Мерседес". Всі загиблі - з Kia", - повідомляється на сайті auto.onliner.by.

Нагадаємо, 25 листопада помер нападник "Динамо Київ" Віктор Каневський.

Раніше Знай.ua повідомляв, що в жовтні помер видатний український футболіст і тренер Олег Базилевич.