Єдиний у Росії авіаносний крейсер "Адмірал Кузнєцов", який останнім часом постійно зазнавав аварій та поломок, відправили на капітальний ремонт.

Про це повідомив віце-прем'єр міністр РФ Дмитро Рогозін, - передають російські ЗМІ.

За словами Рогозіна, судно зараз проходить перевірку на предмет технічного стану. Після завершення дефектації, корабель відправлять на модернізацію.

Що стосується термінів початку та завершення ремонтних робіт, за словами російського віце-прем'єра, це залежатиме від фінансування та складності виконання самого відновлення.

"В цілому була вирішена задача в найкоротші терміни з точки зору підготовки його до походу. Але це, в основному, стосувалося роботи по ремонту арсеналу, створення систем, які суміщають корабель з новим авіакрилами, і так далі. Фактично там треба буде відновити систему ударного озброєння, провести додаткові ремонти. Фактично це буде середній ремонт з модернізацією ", - зазначив Рогозін.

Популярні новини зараз
Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите ПриватБанк мовчки закриває рахунки клієнтів, погашаючи "залишками" кредити: що відбувається Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", російський "Адмірал Кузнєцов" відправлять на 2.5 роки на капремонт. За попередніми даними на модернізацію військового судна витратять близько 20 мільярдів рублів.