Через сильні смоги, які не дають життя пекінцям, влада Китаю вирішила відмовитися від використанні в місті електростанцій, що працюють на вугіллі, натомість для забезпечення Пекіна енергією використають природний газ.

Про це повідомив прем'єр-міністр Китаю Лі Кецян, - передає BBC.

У Пекіні оголосили про припинення функціонування останньої електростанції на вугіллі. В уряді пообіцяли повернути громадянам ясне небо та чисте повітря.

Це перше місто у Китаї, де всі електростанції переведуть на роботу на природному газі.

Проте така спроба – це лише перший крок на шляху до повернення нормальної екології в місті. Крім електростанцій, повітря забруднюють також і інші підприємства, кількість яких останніми роками лише збільшується.

Популярні новини зараз
Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року Відомий астролог зазначив, які міста України у небезпеці: ворог буде спрямовувати ракети Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення
Показати ще

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", забруднення повітря в Китаю в чотири рази перевищує максимальний допустимий поріг.