Президент України Володимир Зеленський зустрівся українськими спортсменами, які виграли медалі на чемпіонатах світу та Європейських іграх.
Про це повідомляє сайт глави держави.
Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Також Зеленський зустрівся з футболістами збірної України U-20, які під керівництвом Олександра Петракова виграли чемпіонат світу в Польщі. У фіналі українці обіграли збірну Південної Кореї. Україна вперше в історії виграла Мундіаль.
Володимир Зеленський зустрівся з українськими спортсменами
Згідно з указом президента, всі гравці молодіжної збірної отримали ордени "За заслуги" III ступеня.
Не залишилися без нагород і тренери команди - їм присвоїли звання "Заслужених працівників фізичної культури і спорту України".

Також на зустрічі з президентом були українські дзюдоїсти Дар'я Білодід та Георгій Зантарая, боксер Олександр Хижняк та інші спортсмени, які брали участь в Європейських іграх та інших спортивних турнірах.

Володимир Зеленський і Дарина Білодід

Нагадаємо, українська збірна тріумфально виступила на других Європейських іграх-2019, завоювавши 51 медаль.

Нагадаємо, що українські гімнастки вибороли медаль на Європейських іграх-2019.

Як раніше повідомляв Знай.ua, українські дзюдоїсти завоювали золото на Європейських іграх-2019.