Українські спортсмени завоювали золоту і три бронзові медалі на молодіжному чемпіонаті Європи з тхеквондо (WTF), який пройшов 5-8 вересня в Хельсинборзі (Швеція).

Як повідомляє Федерація тхеквондо України, чемпіоном Європи в ваговій категорії до 74 кг став Костянтин Костеневич з Києва. Він переміг суперників з Данії 30:8, Молдови 26:6, Туреччини 17:3, Іспанії 20:8, а в фіналі з рахунком 20:15 переміг тхеквондиста з Бельгії.

Киянин Владислав Єрко став бронзовим призером у категорії до 74 кг.

У змаганнях серед жінок у ваговій категорії до 62 кг третє місце посіла Марія Лабузова з Миколаєва, а Вікторія Собко стала третьою у вазі до 52 кг.

Нагадаємо, українська збірна тріумфально виступила на других Європейських іграх-2019, завоювавши 51 медаль, 16 з яких золоті, 17 – срібних та 18 бронзових.