Українська біатлоністка, олімпійська чемпіонка Юлія Джима завоювала срібну медаль в індивідуальній гонці на етапі Кубку світу в Естерсунді (Швеція). 
 
Джима стала єдиною біатлоністкою, якій вдалося закрити всі 20 мішеней.
 
Після гонки Джима прокоментувала свій успіх.
 
"Було важко. Дуже рада, що посіла друге місце, трохи не вистачило сил для першого рядка. Але все ж, друге для мене на сьогоднішній день, як перше. Моя нога мені вже подобається більше. Все ще болить, але стабільно, немає такого різкого болю, як в перші два дні.
 
Я вже давно зрозуміла, що індивідуальна гонка - це моє. Взагалі не готувалася до першого етапу, я стартувала пізніше в підготовці, тому почала тренуватися тільки з кінця липня. Все це вплинуло на початок сезону - було непросто підігнати форму. Потрібно було форсувати, але, думаю, що це було не найкраще рішення", - розповіла Джима в ефірі UA:Перший.

Джима, фото - XSPORT.
Джима, фото - XSPORT.

Цей подіум став шостим особистим в кар'єрі біатлоністки. Джима один раз перемагала, двічі завойовувала срібло і тричі ставала бронзовим призером.
 
Перемогла в цій гонці француженка Жюстін Бреза. Ця перемога стала для неї другою в кар'єрі. 
 

"На тренуванні вона злегка зіткнулася з представницею якоїсь команди, лоба в лоба. Одна їхала протихід, а друга - на спуск. Отримала травму і після зіткнення має хворобливі відчуття. Думаю, було правильним наше спільне рішення з Урошем Велепцем поки її притримати.

Всі ми зацікавлені у результаті. Тому будемо робити все для того, щоб він був не просто щосекундний, а з урахуванням того, що наше основне завдання - чемпіонат світу", - розповів Махлай.

Як повідомляв портал Знай.ua, німецька біатлоністка Лаура Дальмайєр, дворазова олімпійська чемпіонка, оголосила про завершення кар'єри.