Чемпіон світу за версіями WBA, WBO і WBC в легкій вазі Василь Ломаченко (14-1, 10 КО) відвідає бій Річарда Коммі та Теофимо Лопеса, який відбудеться 14 грудня в Нью-Йорку (США), пише boxingnews24.com.
На кону поєдинку - титул IBF у легкій вазі.
Бій Коммі - Лопес відбудеться 14 грудня, boxingscene.com
Бій Коммі - Лопес відбудеться 14 грудня, boxingscene.com
"Одна молода людина, у якої три титули в легкій вазі і який бажає отримати четвертий пояс, буде тут. Він приїде у п'ятницю, щоб подивитися цей бій. Василь Ломаченко буде тут. Тому багато поставлено на карту в бою Лопеса та Коммі, вони обидва чудові бійці", - повідомив промоутер Боб Арум.

Як писав Знай.ua, Коммі впевнений у перемозі над Лопесом.

Напередодні бою боксери зустрілися на фінальній прес-конференції, де провели традиційну битву поглядів:
Переможець цього бою у 2020 році має зустрітися з чемпіоном світу за версіями WBA, WBO і WBC в легкій вазі Василем Ломаченком (14-1, 10 КО) в рамках поєдинку за 4 титулу.
При цьому, Коммі визнав, що у нього немає такого величезного досвіду в любительському боксі, як у Василя Ломаченка.
Василь Ломаченко
Василь Ломаченко
"Я думаю, він один з найкращих у світі, а я хочу битися проти найкращих в світі. Як чемпіон, я хочу великі бої і великі гроші, розумієте.
У мене немає аматорського минулого. У мене було всього 15 боїв (у Ломаченка - 397) і я декілька програв. Але це бокс. Я не боюся битися з будь-ким. Якщо я знаю, що я б'юся з найкращим, я божеволію. Я шокую світ. Коли у мене буде можливість, з божою допомогою я шокую світ і стану одним з найкращих", - наводить слова Коммі vringe.com.

Нагадаємо, промоутер Боб Арум повідомив, коли Ломаченко проведе бій за звання абсолютного чемпіона.

Як повідомляв портал Знай.ua, промоутер назвав умову бою Ломаченко - Лопес.