Дружина українського форварда бельгійського клубу Генк Романа Яремчука влаштувала справжній розіграш своєму чоловікові після того, як він підстригся.

Відео розіграшу потрапило до соціальної мережі Instagram. На цих кадрах дівчина робить вигляд, що не впізнає Яремчука, закрилась в машині та у відповідь на спроби футболіста сказати щось крізь закрите скло постійно повторює: “Чоловіче, ви хто?”, “Я викличу поліцію” та “Чоловіче, відчепіться”. А на самому початку відео вона каже: “До мене якийсь маніяк пристає”.

Популярні новини зараз

Лідія Таран вбралася в червоне заради чоловіка: "Щоб всі ахнули!"

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Померла радистка Кет з "Сімнадцяти миттєвостей весни"

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Показати ще

В коментарях помітили схожість Яремчука у новому іміджі на бразильського вінгера англійського клубу Евертон Рішарлісона, обговорили нещодавню травму українського форварда, а дехто написав, що не одразу його впізнав.

Нагадуємо, що нещодавно Яремчук розповів про особливості життя у Бельгії, де він зараз виступає у складі клубу Генк.

Також портал “Знай.ua” розповідав про те, що 2019 рік збірна України завершила на 24-му місці у рейтингу національних збірних FIFA.

Крім того, “Знай.ua” повідомляв про те, що вчора українська легкоатлетка Ярослава Магучіх встановила новий світовий рекорд у стрибках в висоту для спортсменок віком до 20 років.