На міжнародних змаганнях з легкої атлетики в Талліні - Indoor Combined Events за підсумками виступів у п'ятиборстві всі три медалі завоювали українські спортсменки.

Виграла змагання Аліна Шух (4518 очок). Українка пробігла 60 метрів з бар'єрами за 8,79 секунди, показала результат 1,87 метра у висоту і 6,06 метра в стрибках у довжину. У штовханні ядра результат Шух склав 13,47 метра, а на 800 метрах 2.16,60 хв.

Українки завоювали три медалі в Талліні, НОК України

Срібну медаль завоювала Анна Касьянова (4449) з показниками: біг 60 метрів з бар'єрами - 8,40 секунди, стрибки у висоту - 1,78 метра, в довжину - 5,87 метра, штовхання ядра - 14,11 метра, біг 800 метрів ­- 2.18,38 хв.

Третьою стала Римма Буйненко (4360). Вона завершила змагання з такими показниками: біг 60 метрів з бар'єрами - 8,34 секунди, стрибок у висоту - 1,78 метра, в довжину - 6,16 метра, штовхання ядра - 13,13 метра, біг 800 метрів - 2.28,58 хв.