Донецький "Шахтар" у матчі ¼ фіналу Ліги Європи обіграв швейцарський "Базель" з феєричним рахунком 4:1.

Читайте Знай в Google News!

Матч пройшов у вівторок, 11 серпня у німецькому місті Гельзенкірхені.

Склад команд був наступним:

Громадський транспорт подорожчає для всіх, окрім пенсіонерів: скільки доведеться платити з 1 травня Йдеться майже про 10 тисяч гривень: скільки сьогодні мають отримувати українські пенсіонери ПриватБанк без розбору блокує платежі українців: покупки перетворилися на "лотерею" "Київстар" попередив українців про небезпеку: що треба знати

Шахтар: Пятов - Додо, Кривцов, Бондар, Матвієнко - Патрік (Ковалек, 78), Степаненко, Маркос (Майкон, 85) - Марлос (Соломон, 72), Тайсон (Тете, 85) - Мораес (Фернандо, 85)

Базель: Ніколіч - Відмер, Альдерете, ван дер Верфф (Рамірес, 73), Петретто - Джака (Маршу, 60), Фрай - Штокер (ван Фольсфінкель, 73), Кампо, Полюлях - Кабрал (Адемі, 73)

Рахунок відкрив вже на другій хвилині гри Жуніор Мораес, забивши кутовий. На перерву гірняки пішли з рахунком 2:0 завдяки голу Тайсона на 22-1 хвилині.

У другому таймі "Шахтар" закріпив свою перевагу голом Патріка з пенальті на 75-й хвилині, а 88-й рахунок зробив розгромним Додо.

У доданий арбітром час "Базель" все ж зміг хоч трохи відігратися - гол загнав у порожні ворота ван Фонсфінкель.

Попередження: Патрік, Бондар - Фрай, Артур.

У півфіналі Ліги Європи "Шахтарю" доведеться зіграти з міланським "Інтером".

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, нападник Динамо одружився на дівчині-красуні, вболівальники ніяк не намилуються.

Як повідомляв Знай.uа, українську чемпіонку Європи дискваліфікували через допінг - анульовано всі результати і грошові винагороди.

Знай.uа писав, судять не гірше за чоловіків: Монзуль та інші арбітри у футболі.