Луганчани зазнали третьої поразки поспіль на груповому етапі Ліги Європи УЄФА. Цього разу футболісти "Зорі" на своєму полі поступилися грецькому АЕКу.

Поєдинок, який проходив на "Славутич-Арені" в Запоріжжі, завершився з рахунком 1: 4.

Як і в попередньому поєдинку з "Брагою" підопічні Віктора Скрипника пропустили швидкий гол - вже на 7-й хвилині відзначився Танкович.

Ще до перерви Манталос подвоїв перевагу греків, а після - Лівайя забив третій гол, довівши рахунок до розгромного.

Незадовго до закінчення зустрічі "Зоря" завдяки зусиллям Кочергіна скоротила відставання. Однак за іронією долі відразу ж пропустила четвертий м'яч - ще один гол на свій рахунок записав Лівайя.

матч "Зоря"- АЕК, фото theageoffootball

Варто зазначити, що в складі АЕКа весь матч відіграв українець Дмитро Чигринський. А ще один наш краянин Євген Шахов вийшов на поле до греків на 70-й хвилині.

Таким чином, після трьох турів луганська "Зоря" займає останнє місце в турнірній таблиці групи G, а АЕК набрав перші три бали.