Сьогодні ми розберемо основні секрети вирощування гладіолуса, ще іменованого шпажником.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЦе квітуча рослина дуже давно культивується садівниками, які давно помітили, що більшість північноамериканських сортів часто хворіють і не дають повноцінних квітів в наших Умовах. І перший секрет полягає у виборі російських сортів.
Далі - садити необхідно на сонячне місце, щоб ця ділянка була освітлена весь день. Бо, якщо вранці вони будуть перебувати в тіні, бутони з'являться на 15-20 днів пізніше звичайного. А якщо квітка не буде отримувати світло протягом усього дня, то гладіолус може і зовсім не зацвісти.
Третій секрет полягає в тому, щоб закопувати квітка глибоко. Адже багато дачники скаржаться, що стебла згодом виростають криві. Інші ж радять підв'язувати гладіолуси до кілків. Але все ж найпростіше садити квіти на глибину 15-20 сантиметрів, тоді вони виростуть прямими.
І останній - засипати гладіолуси потрібно піском, бо бульбоцибулини квітів часто хворіють в прохолодне дощове літо. Адже варто тільки замочити їм так звані "ноги", і до них відразу ж пристануть інфекції. І щоб цього уникнути, цибулини слід садити в пісок, який добре пропускає вологу і завжди залишається сухою.
Нагадаємо, добриво з дріжджів: простий рецепт домашнього диво-розчину для багатого врожаю
Як повідомляв "Знай.ua", на замітку городникам: як швидко домогтися щедрого врожаю томатів
Знай.ua писав, як виростити хороший урожай огірків: пам'ятка городникам