Українцям розповіли, скільки офіційних вихідних буде в травні, враховуючи Міжнародний день праці та Великдень.

У 2021 році Світла Христова Неділя випадає на 2 травня для православних віруючих, а 1 травня Україна відзначає Міжнародний день праці. Що примітно, обидва цих свята випадають на вихідні дні, а це означає, що українці зможуть відпочити цілих 4 дні.

Згідно зі статтею 67 КЗпП, у разі, коли офіційне свято випадає на суботу або неділю, то вихідний переноситься на наступний день після святкового. Таким чином, українці зможуть відпочити з 1 по 4 травня включно – на понеділок, 3 травня, переноситься вихідний Дня праці, а на вівторок, 4 травня – вихідний від Великодня.

Крім цього, в неділю, 9 травня, українці відзначатимуть державне свято День Перемоги. Оскільки дане свято також випало на вихідний день тижня, громадяни зможуть відпочити ще й у понеділок, 10 травня.

Таким чином у травні 2021 року в Україні буде 18 робочих днів і 13 вихідних і святкових днів.

Популярні новини зараз

"Кожен зможе відчути себе Карлсоном і політати": потужна стихія накриє українців з головою, синоптик Діденко попередила про негоду

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Слава Дьомін розповів про жорстку сварку на "Співають всі" з Наталею Могилевською: відразу після "весілля"

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Нагадаємо, що дієтолог розповів про те, чим можна харчуватися у Великий піст, щоб це приносило максимальну користь для вашого здоров'я.

Як повідомляв портал Знай.uа, шоколадне печиво "гнізда" на Великдень: рецепт солодощі, яка тане в роті.

Також Знай.uа писав, що до травня в Україні очікується подорожчання деяких товарів. Так, в 2021 році овочі вже подорожчали на 25% і така тенденція збережеться до травня і показник може досягти 75%.