Європейська мовна спілка (ЄВС) відмовила Білорусі в участі в щорічному конкурсі "Євробачення" через пісні, які відправив на конкурс відбору медіахолдинг "Белтелерадіокомпанія".

Вони не відповідають критеріям і ставлять під сумнів неполітичний характер змагання. Спочатку Білорусь збиралася відправити групу "Галаси ЗМеста" з піснею "Я навчу тебе". У композиціях цього колективу висміюють лідерів і учасників протестів в країні.

"Галаси ЗМеста", скріншот: Youtube
"Галаси ЗМеста", скріншот: Youtube

Європейська мовна спілка ще 10 березня надіслала вимогу змінити або представити нову пісню, яка б відповідала правилам "Євробачення". У відповідь "Белтелерадіокомпанія" відправила нову пісню "Галаси ЗМеста", однак і вона порушує правила і може негативно вплинути на репутацію конкурсу.

Іван Ейсмонт-голова "Белтелерадіокомпанії" - заявив, що рішення про відсторонення Білорусі є політично мотивованим. Він додав, що ЄСВ хоч і проінформували офіційно про своє рішення, проте з листа незрозуміла суть претензії до нової пісні.

Популярні новини зараз

24 тисячі гривень за воду, 174 - за тепло: експерти підрахували, у скільки українцям обходиться комуналка Ради

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

[quote author=""]"Які саме слова пісні їх

Нагадаємо, "монстри" TikTok, живуть в одному будинку: Даня Вегас з серіалу "Школа" і учасник Євробачення зважилися на сміливий експеримент

Як повідомляв "Знай.ua", "Євробачення" відмовило Білорусі через Олександра Лукашенка: хотів усіх обхитрити, але не вийшло

Знай.ua писав, Go_A представили фінальну версію "Шуму" на Євробачення: Чорнобиль, "весняночка" і танці в лісі