Уряд встановив механізм індексації аліментів.
Про це повідомили в пресслужбі Міністерство соціальної політики України
Кабінет Міністрів України на черговому засіданні встановив механізм нарахування розміру аліментів.
"На черговому засіданні Кабінет Міністрів України встановив механізм нарахування розміру аліментів, визначеного судом у разі їх стягнення державним, приватним виконавцем, зокрема, проведення індексації з наступного року після визначення розміру аліментів",- йдеться в повідомленні.

Аліменти, фото: prostir.ua
Аліменти, фото: prostir.ua

Крім цього, уряд уточнив окремі положення Порядку проведення індексації фінансових доходів українців, яким передбачається врегулювати питання нарахування індексації:
  • грошового забезпечення військовослужбовців, поліцейських, осіб рядового і начальницького складу, посадових осіб митної служби;
  • грошових доходів у разі їх підвищення не з 1 числа місяця, пропорційно часу, відпрацьованому до і після підвищення доходів.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше 16 років не допомагав дітям: батька суворо покарали на несплату аліментів. Завдяки виконавчій службі вдалося стягнути аліменти на дитину, які не платили 16 років.

Популярні новини зараз

Схеми обману українців у супермаркетах: як не потрапити на гачок і не купити втридорога зіпсований продукт

Святослава Вакарчука запідозрили у таємних зв’язках із лідером гурту Go_A Катериною Павленко: "Епічно!"

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська втратила дитину через лікарську помилку: "Довели напівмертву до пологів"

Показати ще

Як повідомляє портал «Знай.иа» В якому випадку позбавляють батьківських прав-докладний опис від Мін'юсту. У Міністерстві юстиції України заговорили про те, як можна позбавити батьківських прав батька, який абсолютно не бере участь у житті своєї дитини.

Також «Знай.иа " писав, що Чоловік 10-років не платив аліменти, троє дітей ледь не залишилися без шматка хліба: як покарали батька. Нещодавно вдалося вирішити питання аліментів, які троє дітей і їх один з батьків не міг побачити більше 7 років. Довголітня епопея Закінчилася.