Президент України Володимир Зеленський підписав указ, який передбачає прищеплення від COVID-19 дорослого населення країни до кінця року.

Детальніше про це пише прес-служба Глави держави на офіційному сайті.

У неділю, 4 квітня, Володимир Зеленський підписав указ, який ввів у дію рішення РНБО "Про Національний план вакцинопрофілактики COVID-19 до кінця 2021 року". Дане рішення зобов'язує український уряд протягом 7 днів розробити і затвердити Національний план вакцинації з урахуванням кращого міжнародного досвіду.

Вакцина / фото: Pixabay
Вакцина / фото: Pixabay

Зокрема, Кабінет міністр повинен встановити мінімально необхідну кількість щеплень на місяць, визначити джерела і терміни поставки вакцини, особи, які будуть відповідати за реалізацію плану. Кінцевою метою рішення РНБО є прищеплення більшості дорослого населення України не пізніше грудня 2021 року.

Популярні новини зараз

Кличко заговорив про продовження карантину в Києві: визначили дату

ЗСУ повідомили про провокації на Донбасі і біля Чорного моря: 7 ворожих танків, флот і збиті безпілотники

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася в коханні найважливішому чоловікові: "Мій Олімп"

Показати ще

У той же час, МОЗ доручено налагодити поставки вакцини від COVID-19 в максимально стислі терміни і провести інформаційно-роз'яснювальну роботу для населення про вакцинацію.

Міністерство закордонних справ має поліпшити співпрацю з державами та міжнародними організаціями, які займаються поставками вакцини в Україну.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський зізнався про що шкодує по п'ятницях.

Як повідомляв портал Знай.uа, Зеленському висунули чіткі вимоги: дитячі виплати, алкотести для політиків і медогляд водіїв.

Також Знай.uа писав, що Володимир Зеленський подякував Верховній Раді за прийняття закону, який прирівняв паспорти в "Дії" До фізичних.