Стало відомо, що головна гроза аферистів на "Новому каналі" Олена-Крiстiна Лебідь раніше і сама була такою.

Дівчина встигла викрити сотні шахраїв протягом п'яти сезонів шоу "Аферисти в сiтях". І ось зовсім скоро вийде новий сезон. Проект розпочався ще в 2011 році. Тоді Дмитро Суммар, Денис розгін і Олена-Крiстiна Лебідь перевтілювалися в аферистів, щоб перевірити, як звичайні люди реагують на різні схеми шахрайства.

Олена-Крiстiна Лебідь, фото: пресслужба "Нового каналу" (2011)
Олена-Крiстiна Лебідь, фото: пресслужба "Нового каналу" (2011)

Проект вела Анастасія Касілова і після "розлучення" постраждалим українцям поверталися кошти, гаманці та інші цінні предмети, відібрані в ході чітких і хитрих дій. Всі дії були прокоментовані психологом і поліцейським, який розповідав про яскраві випадки зі своєї практики.

Популярні новини зараз
Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення Кінець скоро? Ліванська провидиця, що передбачила COVID-19, дала прогноз щодо війни в Україні Окупанти продовжують принижуватись перед Китаєм: тепер готові продати стратегічну територію Знову таке побачите не скоро: 22 червня обов'язково треба звернути увагу на небо
Показати ще

В результаті програма виходила в ефір протягом двох років, після чого була невелика перерва і вже в 2014 році Олена-Крiстiна Лебідь стала автором і ведучою нової рубрики в "Абзаці". Формат дуже сподобався українцям, в 2015 році він став повноцінним проектом з тією ж метою.

Олена-Крiстiна Лебідь, фото: пресслужба "Нового каналу"
Олена-Крiстiна Лебідь, фото: пресслужба "Нового каналу"

"Я як наживка "висіла" на різних сайтах знайомств під різними анкетами. Але, головне, зі своїми реальними фотографіями. Щоб ловити тих, хто мене не знає, як ведучу. Для них я-звичайна симпатична дівчина. А, значить, мене можна брати в оборот для своїх чорних задумів. Ловлю аферистів різного профілю. Одні полюють на багатих дівчат, інші-на дурних студенток. Список може продовжуватися, і включає в себе і маніяків, і шизофреніків, а також гвалтівників!— - заявила ведуча "Нового каналу" Олена-Крiстiна Лебідь.

На допомогу дівчині прийшли психологи, які допомагали їй обчислити потенційних аферистів.

Прем'єра шостого сезону відбудеться 10 травня 2021 року.

Олена-Крiстiна Лебідь, фото: пресслужба "Нового каналу"
Олена-Крiстiна Лебідь, фото: пресслужба "Нового каналу"

Нагадаємо, Олена-Крiстiна Лебідь вирішила відрізати екс-міністру Розенку гордість: "Не сподобалося"

Як повідомляв "Знай.ua", наречена Розенко Лебідь ледь не покусала собаку-втрати заради моди: "Так схожі..."

Знай.ua писав, наречена Розенко Лебідь жахнула видом ступень-зелені з довгими пальцями