Українська дитяча письменниця, а також політичний активіст Лариса Ніцой знову висловилася на тему української мови, а точніше, про її носії.

Жінка опублікувала пост на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, де вирішила висловитися.

Вона пише про те, що українські актори можуть не боятися російської армії, навіть якщо вони дійдуть до столиці. Все тому що їх потягнуть на підвал, як і інших українських патріотів Донецька і Луганська.

Справа в тому, що кожен день українські актори і артисти замість того, щоб популяризувати українську культуру і мову, поширюють лише російську мову і так званий «мир».

Популярні новини зараз

Анастасія Приходько наїхала на нардепів ВРУ, що йдуть на "канікули" разом з дітьми: "Сиділи рівно на ж*пі, а тут..."

Алекс Топольський різко захотів втекти перед фінальним рішенням на "Холостяк-12": "Вибере знову..."

У військовій частині 20-річного Артемія Рябчука, який вбив 5 людей, сталося два самогубства: командувач Нацгвардії подав у відставку

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

Показати ще

"Вони створюють якісний український продукт: серіали, розважальні шоу, пісні (вдумайтеся тільки) російською мовою. І це вам не ширвжиток якийсь! Українські актори, співаки та шоумени / вумени, створюють якісний російськомовний продукт-успішно впливаючи їм на українську молодь. З подачі українських акторів і співаків Російська мова російськомовними серіалами і піснями проникає в кожен куточок України. Цей російськомовний продукт українські актори беруть не в Росії, щоб популяризувати в Україні – ні, вони створюють цей російськомовний продукт самі! Своїми руками (вустами)!" - пише Лариса Ніцой у своїй публікації.

Жінка також розповіла, що на території Російської Федерації навіть є нагорода, яка називається медаль Пушкіна. Її вручають не тільки тим, у кого є місцевий паспорт, а й іноземцям, за внесок в російську мову.

"Поки інші українські патріоти, через це брязкання російської армії на українському кордоні, думають, куди заховати своїх дітей в разі чого, тому що до них перших прийдуть, або готуються знову йти добровольцями – ви в цей час продовжуєте робити свою чорну справу-продукувати в Україні російськомовний продукт і ширити українськими територіями Російський "мир. Готуйте піджачок для пушкінської нагороди. Заслужили. Думаю, путін знайде час особисто вам її вручити. З поваги до вашої праці" - підсумувала письменниця.

Нагадаємо, раніше Україна прирівняла пластикові паспорти до цифрових, захисниця мови Ніцой передбачила наслідки: "у майбутньому..."

Як повідомляє портал "Знай.ua" Ларисі Ніцой зробили дуже боляче прямо у вушко 155 разів: "але це такий кайф..."

Також "Знай.ua" писав, що Письменниця Лариса Ніцой здивувалася горем українців і не стримала сліз: "зламані, покалічені долі"