Глава сусідньої держави-агресора Російської Федерації Володимир Путін виступив з посланням до Федеральних Зборів. Серед багатьох внутрішніх питань, проблем, криз і фактів про розподіл бюджету країни Володимир Путін відволікся на зовнішні питання.
Так, Володимир Путін прокоментував нещодавній "замах" на білоруського президента Олександра Лукашенка, а також згадав про вигнання з України Віктора Януковича.
Про це стало відомо завдяки прямій трансляції з так званого "послання Володимира Володимировича Путіна до Федеральних зборів" в мережі YouTube.

Володимир Путін, скріншот: YouTube
Володимир Путін, скріншот: YouTube

"А що б було, якщо спроба держперевороту в Білорусії було б здійснено? Можна як завгодно ставитися до Президента України Януковича, можна мати точку зору стосовно Лукашенка, але практика організації переворотів, вбивства вищих осіб — це немислимо, звичайно.", - зазначив Володимир Путін.

"Це новий вид спорту якийсь, хто голосніше скаже про Росію... Ми поводимо себе стримано, скромно, часто не відповідаємо на відверте хамство, ми хочемо мати добрі стосунки. Ми не хочемо спалювати мости... Відповідь Росії буде швидкою, асиметричною і жорсткою. Ми самі визначатимемо червоні точки.", - заявив Володимир Путін.
Також варто нагадати нашим читачам, що пропозиція президента України Володимира Зеленського про зустріч з російським президентом Володимиром Путіним на Донбасі не має сенсу. Таку думку висловив перший заступник голови комітету Ради Федерації РФ з міжнародних справ Володимир Джабаров.
Він вважає, що звернення Зеленського являє собою "заяву хорошого актора, тому що смислового навантаження в ній немає". За словами Джабарова, Путін не зацікавлений у проведенні такої зустрічі.

Популярні новини зараз
Чи буде доступне українцям улюблене сало: скільки продавці просять за цей продукт у серпні Неймовірна 61-річна Керол Вордерман у бікіні поділилася секретом вічної молодості та краси 400 гривень за 20 хвилин: в Україні з'явилися умільці, які користуються "золотим часом" та безпорадністю людей Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель
Показати ще