Державний "ПриватБанк" отримує все більше і більше скарг на обслуговування клієнтів. Відзначаються всі можливі обмежувальні дії з боку найбільшого банку країни.

В основному анонімні користувачі залишають негативні відгуки на сайті Мінфіну. 30 квітня 2021 року, чоловік написав скаргу на "ПриватБанк", в якій описав багаторічну співпрацю з цим банком, бо веде підприємницьку діяльність в рамках закону, сплачуючи всі борги.
Однак зараз він захотів скористатися заробленими коштами після сплати податків, але "ПриватБанк" не дав українцю цього права.

Приватбанк, скріншот з відео
Приватбанк, скріншот з відео

"Отримав від банку запит про походження коштів. Подав абсолютно все, що було запитано (документи+пояснення). Відмовили, написали, що потрібна додаткова інформація. Знову написав і подав. Цей банк розглядав мою заявку 5 робочих днів, а РЕГЛАМЕНТ у них 3!!! і що у відповідь знову той же запит!!! я питаю про конкретизацію, а мені "фахівець" тупо пересилає одне і те ж повідомлення!!! Що мені *** робити??? як працювати??? і так цей карантин без роботи залишив, так ще й банк не дозволяє користуватися своїми коштами!!! Нікому більше не раджу працювати з приватом, біжіть від туди в інші банки!!!", - написав користувач у негативному відгуку.

У відповіді на це повідомлення співробітник "Приватбанку" вирішив не розбиратися з ситуацією привселюдно, а перейти в особисті повідомлення.

Негативний відгук про ПриватБанк, скріншот: Мінфін
Негативний відгук про ПриватБанк, скріншот: Мінфін

Нагадаємо, ПриватБанк без попередження заблокував карти і влаштував випробування клієнту: "Залишив без засобів для життя"

Популярні новини зараз

На 101 році життя помер політик, який мав вплив на президента РФ: "Ти не правий"

Slavia змінилася до невпізнання перед розлученням з Дзідзьо: "Море можливостей"

СТБ пояснив, чому Юля "Зайка" вилетіла з "Холостяка": "Злили учасницю, так і скажіть"

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", українка звинуватила ПриватБанк у "зливі" даних: "На мене намагаються оформити кредит"

Знай.ua писав, українка в "ПриватБанку" втратила час і нерви, але документи не отримала: "Де поділися гроші за 3 роки?"