Інколи садівники й дачники, яких тільки зусиль не докладають, щоб виростити хороший врожай малини і тішити себе й своїх рідних і влітку і зимою малиновим варенням, а ця рослина вперто не дає смачних ягід.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяІснують секрети, завдяки яким хорошого врожаю вдасться легко досягнути. Порадами щодо догляду за малиновими кущами ділиться телеграм-канал "Душа садівника".
З цими знаннями кожному садівнику та дачнику вдасться виростити багаті врожаї на заздрість усім.
Основні правила вирощування малини
⠀
Перш за все потрібно пам'ятати, що малину у жодному разі не можна саджати у тіні. Кущі потрібно проріджувати у червні, поки немає стиглих ягід і зелена поросль малини ще не дуже велика.На кожному кущі слід залишати по 2 молодих стебла, найбільш врожайних.
B середині липня зріжте верхівки на 10-15 см. Ранньою весною під кожен кущ висипайте по відру перегною. Він не дасть землі пересихати. Та й у будь-якому разі підгодівля малині просто необхідна. Адже за літо вона повинна вигнати потужні стебла.
Восени після вирізки стебел, які дали плоди, під кожен кущ треба підсипати ще по пів відра перегною з додаванням 0,5 склянки суперфосфату.⠀
Оскільки малина досить ніжна рослина, підв'язуйте стебла до шпалери. Адже коли вітром качає кущики, ніжні бічні гілочки, навантажені ягодами, можуть зламатися. Крім того, краще садити тільки здорові рослини місцевих сортів. І пам'ятайте, що при гарному догляді урожай обов'язково буде відмінний.
Нагадаємо, гірчиця може позбавити шкідників та хвороб: корисні поради садівникам. Гірчиця може позбавити дачників від багатьох проблем
Як повідомляв портал "Знай.ua", поради городникам: як виростити щедрий урожай капусти. Секрети вирощування капусти
Також "Знай.ua" писав, як обрізати дерево і не нашкодити рослині: види, алгоритм дій і етапи. Зараз розберемося з тим, як же правильно обрізати дерево, щоб не заразити і не вбити його