Президент України Володимир Зеленський разом зі своєю дружиною вирушив у Карпати на Великдень.

Про це свідчать кадри з туристичного порталу "Йо.Верховина".

У неділю, 2 травня, всі православні українці святкують світлий Великдень. Користуючись вихідними, президент Володимир Зеленський і його дружина Олена вирішили не сидіти на місці і відправитися в невелику подорож в українські Карпати.

Засікти сім'ю Зеленських українці змогли ще в суботу, 1 травня, під час відвідування подружжям хати-музею у Верховині "Тіні забутих предків", де проживав і творив режисер Сергій Параджанов. Екскурсію для президентської родини провела гуцулка Галина.

Хата-музей "Тіні забутих предків" / фото: Йо.Верховина
Хата-музей "Тіні забутих предків" / фото: Йо.Верховина

Популярні новини зараз
Учасниця "Холостяка" Яна Соломко одноголосно стала ганьбою України - обрала росію: "Зліплять із бездарності цукерку" Володимир Дантес після розлучення з Дорофєєвою вперше показав жінку на своїй кухні Масштабне безробіття в Україні: яку роботу можна отримати без досвіду та резюме вже зараз "Закрий п*здак Аркаша": Скрипін нагадав "харошому" руському Бабченко його місце
Показати ще

На туристичному порталі зазначили, що візит Олени та Володимира Зеленських був несподіваним і є не офіційним. Подружжя просто приїхали на відпочинок у великодні вихідні.

На опублікованих знімках можна побачити, що президент з дружиною встигли сфотографуватися зі співробітниками музею. Глава держави вибрав цивільну форму одягу у вигляді сірих джинсів, синьої куртки і білих кед. В руках у нього красувалася камера, як у справжнього туриста.

Його дружина Олена також була не "при параді", надівши світлі джинси вільного крою, чорну кофту, білі кеди і бежевий плащ.

Володимир і Олена Зеленські / фото: Йо.Верховина
Володимир і Олена Зеленські / фото: Йо.Верховина

Володимир Зеленський / фото: Йо.Верховина
Володимир Зеленський / фото: Йо.Верховина

Володимир Зеленський / фото: Йо.Верховина
Володимир Зеленський / фото: Йо.Верховина

Нагадаємо, що Олена Зеленська привітала християн зі святом Великодня.

Як повідомляв портал Знай.uа, Володимир Зеленський звернувся до громадян країни на честь світлого свята Великодня.

Також Знай.uа писав, що Володимир Зеленський назвав головну відмінність України від Росії: "всі на планеті знають".